search

Kuprinė K21

99,00 €

Kuprinė pagaminta iš natūralios "crazy horse" odos. Telpa 14 colių nešiojamasis kompiuteris. Išorėje 2 kišenės užsegamos užtrauktuku. Viena iš jų nugarinėje dalyje. Viduje pamušalas iš sintetinio dėvėjimui atsparaus audinio. Pagrindiniame skyriuje atskira vieta nešiojamajam kompiuteriui ir kišenės telefonui, smulkmenoms. Praplatinti diržai mažiau vargina pečius. Diržai reguliuojami sagtelėmis.

Spalva
Kiekis
In Stock

 

PATIKIMA! Pasirinkę pristatymą Lietuvos paštu, mokėkite tik atsiimdami gaminį.

 

Odos dirbinį pristatome per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

 

Nepatikusį gaminį grąžinkite per 30 dienų.

"Crazy horse" oda yra gaminama iš aukštos kokybės žaliavos, padengiant ją specialiu vašku. Paviršius truputį nušlifuojamas. Ši oda turi sendintos (retro) odos išvaizdą, todėl net pačios aukščiausios kokybės crazy horse turi mažų randelių, įbrėžimų ar įkandimų, raukšlelių ar gyslų rašto. Tai padaro gaminį unikalesnį.

Kuprinės išmatavimai centimetrais:

aukštis 37, plotis 28, storis 9.

K21
  • PATIKIMA! Pasirinkę pristatymą Lietuvos paštu, mokėkite tik atsiimdami gaminį. PATIKIMA! Pasirinkę pristatymą Lietuvos paštu, mokėkite tik atsiimdami gaminį.
  • Odos dirbinį pristatome per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo. Odos dirbinį pristatome per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.
  • Nepatikusį gaminį grąžinkite per 30 dienų. Nepatikusį gaminį grąžinkite per 30 dienų.

Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.